La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

Drużyna ma problemy ale to co się tutaj wypisuje to jest dopiero dramat,nie mamy nawet przez połowę takiego kryzysu jak niektórzy tu twierdzą.

konto usunięte

4

@Skaramuczi Nie mogłem dzisiaj spać i tak z ciekawości czytałem La Ramblę z godzin meczu i pomeczowych. Jak babcie kapcie, ale lekką ręką zbanowałbym ze 300 osób. I to banami na dłużej niż tydzień. Może drugie trzysta nauczyłoby się czegoś.

1

@Skaramuczi Barcelona remisuje u siebie dwa mecze na dodatek przegrywa na wyjeździe z najgorszym zespołem La Liga a idąc jeszcze dalej w tygodniu czeka mecz z Tottenhamem i w następny weekend z Valencją i wcale nie ma powodów do obaw zwłaszcza że nikt chyba nie pamięta bardzo dobrego meczu Barcelony na wyjeździe w ostatnim czasie.

Śmiało u bukmachera można postawić gole dla przeciwników w tych meczach.
Za czasów św. pamięci Tito nie było tak słabo w obronie bo wtedy drużyna "sama się trenowała "

1

@masa11 Co nie było kiedy? 0-7 z Bayernem to było dobre ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?