La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

0

https://i.imgur.com/vpKYkss.png

FIFA 19 w jednym memie :D

0

@czółkovsky Oj tak, Kondogbia to mój następny cel transferowy :D

0

@PatrychoO Kupiłem go dzisiaj, jest genialny.

0

@czółkovsky Aż taki dobry jest?

0

@czółkovsky Akurat odebrałem 52k za division rivals, to sobie kupię :p Chociaż waham się między nim a Goretzką.

1

@DonAndresFCB Wszystko z Fredem czyszczą, gość jest tak silny, że klikając lekko kółko przeciwnik prawie każdy leży i to bez faulu... no, chyba że to przeciwny Kondogbia. xD

https://i.imgur.com/rt0kdD5.jpg

1

@czółkovsky A jak tam Depay bo ja zrobiłem coś takiego ale dopiero jutro kupie gre. https://imgur.com/a/yo9aa1m

1

@DonAndresFCB Zaha spisywał się dobrze, a Depay jeszcze lepiej. Dopiero chyba 5 meczy zagrałem, ale pierwsze wrażenie jest okej. Fekir mi troche nie siada, popróbuje jeszcze coś nim, a jak nie to go sprzedam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?