- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1127 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1127 Culés
5
Iniesta/Xavi 2010 vs Modric 2018
Iniesta/Xavi pracuje na Messiego w klubie, który błyszczy dzięki temu że odpowiedzialność za zespół rozkładała się na 3-4 panów piłkarzy (teraz momentami wszystko zależy od Leo). Messi i Iniesta/Xavi grają pięknie, Messi ma staty.
W kadrze Andres/Xavi gra super mundial (gol Iniesty w finale).
Złota Piłka FIFA dla Messiego. Wygrywają staty i najefektywniejsza gra. Przegrywa praca na zespół i wygrywanie na polu i klubowym i reprezentacyjnym.
Modric pracuje na Cristiano, który momentami pokazuje klasę, ale zdążają mu się bezbarwne mecze(półfinały i finał LM). Modric też ma słabsze mecze ale ogólny obraz jego gry zachwyca fanów piłki. Mundial Modric gra wspaniałe, dyryguje Chorwacja i prowadzi ich do finału(dostaje piłkarza turnieju).
Nagroda FIFA dla Modrica. Wygrywa praca na rzecz zespołu, który zdobywa trofea(lub daleko zachodzi na mundialu). Przegrywają staty(Ronaldo 16 bramek w LM) oraz największe umiejętności indywidualne (Messi).
To pokazuję, że nagroda jest baaardzo subiektywna i zaleznie od roku i ogólnego wrażenia wygrywa dany piłkarz. Kryteria ciągle są inne.