La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 683 Culés

1

Siostra Ronaldo wrzuciła na swojego instagrama jakiś długi wpis, najprawdopodobniej związany z Cristiano.
Ci to mają tupet

115

@barcelonaLM Czyli nawet nie wiesz o czym jest, ale już krytykujesz?

0

@barcelonaLM Zaczynasz gównoburzę o wpis siostry CR7 bez zapoznania się z jego treścią?

5

@GenerałXavi Bazując na poprzednich wpisach tej osoby, mogę się domyślać co znowu chce przekazać, że Cristiano jest niewinny, świat chce go zniszczyć, coś w tym stylu.

Jeżeli znasz biegle portugalski to możesz nam wytłumaczyć o co chodzi :)
Automatyczny translator pokazuje że to jakiś emocjonalny wpis, czyli dalsze ciągnięcie tematu od nagrody UEFY dla Modricia.
Wiesz co jest najgorsze? Że Ronaldo milczy kiedy jego siostra atakuje Modricia, kiedy Mendes ma jakieś problemy. A jednak siostra to siostra, bardzo bliska osoba i nie wierzę że ona nie ma jakiegoś swego rodzaju pozwolenia od CR.

0

@barcelonaLM ja znam. Doisz galoisz. tzn dwie kawy z mlekiem.

20

@barcelonaLM Są rodziną, a rodzina siebie nawzajem chroni. My też jesteśmy tutaj czasami nieobiektywni do końca w stronę Barcelony czy jej zawodników. Choć nam się wydaje, że mamy całkowitą rację, a z boku ludzie mogą na to patrzeć inaczej. :)

Zresztą ta kartka Ronaldo jest dosyć zabawna. Moim zdaniem wcale jej nie musiał dostawać. Jak na ironię losu, bo wiele razy robił rzeczy gorsze na boisku i uchodziło mu to płazem, a teraz mógłby się wybronić. Widziałem jakieś zdjęcie na internecie niby wyrwanych włosów, jeśli faktycznie wyrwał, to czerwona w 100% zasłużona, ale jednak realizator nie zwrócił na to uwagi, więc możliwe że jakis fejk. Nie wiem. No, ale kartka trochę kontrowersyjna. Dziwiło mnie to, że nie było tutaj w ogóle żadnych wątpliwości.
Myślę, że gdyby zrobił tak np. taki Firmino, to inaczej byście podeszli do tematu.

1

@GenerałXavi Tak, tylko czerwona kartka to normalny element gry, Ronaldo dostał i w sumie co tu dalej pisać? Czy takie zdarzenie jak czerwo jest pretekstem do pisania że ktoś chce zniszczyć Ronaldo? (nie Juventus)

0

@GenerałXavi Ruch w kierunku glowy. twarzy. szczegolnie gdy ktos siedzi , to zawsze jest problematyczna sprawa.
Glowe chronimy najbardziej.

7

@Colon No, ale jaki to był ruch. :) Widzimy dużo gorsze sytuacje na boisku, Ramosa walącego łokciami po głowie i nie ma żadnych konsekwencji.
Nie twierdzę, że Ronaldo został pokrzywdzony. Sędzia spokojnie się wybroni.
Ale wybroniłby się też jakby dał żółtą kartkę i myślę, że nawet by nie było dyskusji o czerwonej. Po prostu nie uważam, że ta sytuacja nie była taka oczywista, jak tutaj większość osób uważała. Wystarczyło odpalić twittera i jednak większość (poza kibicami Barcy) pisała, że sędzia trochę przesadził.

0

@GenerałXavi Tutaj na początku też większość pisała, że CR nie powinien dostać czerwa...Tak jak piszesz nie raz robił gorsze rzeczy, tu to poniosło, ale bez przesady. A zdjęcie to fake

0

@barcelonaLM Najpierw dowiedz się co dokładnie napisała, a potem coś zarzucaj czy krytykuj

« Powrót do wszystkich komentarzy