La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 788 Culés

0

Rapu prawie nie slucham, nawet nie wiem jaka jest roznica miedzy rapem a hip hopem

Chociaz pare rzeczy mi sie podobalo. The Roots, Gangstarr (utwor the Militia), Rappers Delight, NWA, Grandmaster Flash, Cyprus Hill, Run DMC Pisze raczej o pojedynchych utworach, bo plyt nie znam.

ps no i oczywiscie T-Raperzy znad Wisly Mieszko Mieszko...

8

@Colon Hip hop to kultura, a rap to czesc tej kultury

1

@DaPi Myslalem, ze hip hop jest mlodszy. Lenistwo

konto usunięte

1

@Colon Najgorszą rzeczą, jaka się wydarzyła w tej kulturze jest wymyślenie trapu.

0

0

@DaPi Niektorzy chyba mowia: Slucham hip hopu.

0

@Colon Nie znają się :) słuchać można rapu, fanem można być kultury hip hop. Ja to tak odbieram :)

1

@MikusBarca To pewnie mnie to zmylilo.

0

@Colon Spoko, uczymy się całe życie :D rap, jako muzyka, to element kultury hip hop. Tak samo jako bboye, grafitti itd :)

1

@MikusBarca Kiedyś też tak uważałem,ale to się wzięło z USA a tam na porządku dziennym się tak mówi 'hip hop music' jako muzyka hip hopu.Oczywiście u nas sie pojawiły niesamowite teorie swego czasu xd

0

@Jackazz Jasne, zgadzam się :) ludzie narzekają na to, co dzieje się w polskim rapie, ale nie oszukujmy się: to wszystko przychodzi do nas zza oceanu. Druga sprawa, że rzadko nam wychodzi to, co za oceanem jest fajne. Jeszcze inna sprawa, ze Polacy nie są gotowi na takie rzeczy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy