La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

10

Wiem ze kazdy cules powtarza to sobie chyba po kazdym meczu Barcy ale musze to jeszcze raz powiedziec : Jaki ten Messi jest ZAJEBISTY, ile on nam meczow wygral to sie po prostu w glowir nie miesci,przez cale zycie moge sie chwalic ze od malolata kibicuje druzynie w ktorej on gra.


Co do meczu,to moge zostac zle zrozumiany ale bardzo ciezko mi sie oglada druzyne Valverde,nawet jesli dzis strzelilismy im 4 gole to mam wrazenie ze nic sie jeszcze w taktyce nie zmienilo i dalej jest to samo czekanie na Leo albo rzorzucanie na boki.
Mam nadzieje ze pod koniec sezonu bede zalowal ze watpie w tego trenera,ale naprawde wk.. mnie to monotonne granie,Barca nigdy tak nie grala :p
Nie mowie juz nawet o zmianach bo zwczynajac od Taty u nas zawsze musi byc trener ktory jak na zlo zawsze robia na odwrot :D

konto usunięte

0

@Volk Masz rację. Przecież gra do bodajże 70 minuty to był jakiś totalny dramat. Co chwilę strata piłki. Mówiąc szczerze zaczynam powoli wątpić, że cokolwiek się zmieni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?