La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

2

Wygraliśmy w tamtym sezonie, puchar króla, ligę z jedną przegrana, a w lm odpadlismy w 1/4. Dość nieźle wyniki jak na 1 sezon Valverde. Ale nie podoba mi się styl w jakim gramy, zdecydowanie za wolno, cały czas gramy to samo, czyli strzelamy jedna bramkę i czekamy. Gdy nie idzie, liczymy na magię Messiego. Nie taką pokochałem Barcelonę, brakuje mi tej szybkiej gry, podania z pierwszej piłki, tej szybkości... Oglądając teraz Barcelonę, mam ochotę wyłączyć mecz, nuda, podania wszerz i na 5 metrów i irytujący Rakitic.. Nie wiem jak wy, ale wolałbym żeby styl był nieco, brakuje mi meczy za kadencji Lucho. Albo graliśmy piękna piłkę, albo dostawalismy sromotna porażke.. A teraz jak oglądam to przychodzi mi do głowy gra za kadencji Martino..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?