La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

konto usunięte

0

Pograłem sobie trochę w demo Fify i muszę przyznać, że prezentuje się znakomicie!!! Poza otoczką LM, która jest świetna największą nowością jaka rzuca się w oczy jest przechwytywanie piłki przelatujacej obok zawodnika - to powoduje częste zmiany kierunku akcji, konieczność myślenia i rozglądania się po boisku.

Znakomicie poprawiono podania prostopadle, które przeszywają obronę, wreszcie widać siłę silnych zawodników, którzy walczą o piłkę zarówno w powietrzu jak i w biegu. Nie mogę ogarnąć podwójnego strzalu bo nie wiem kiedy mam ponownie wcisnąć przycisk, jednak nie potrzebuje tego bo i tak trafiam do siatki i co ciekawe częściej wychodzą mi strzały z dystansu.

Niestety pewne rzeczy zachowano, a najbardziej irytujące jest to, że gdy przeciwnik strzela w aluminium to zazwyczaj ma okazję do dobitki (to samo po paradzie bramkarza), a po naszych strzałach piłka wychodzi poza pole, a poza tym po zatrzymaniu czasu na zmiany w ustawieniu komputer często szybko strzela bramkę, jednak mam nadzieję, że to nie będzie tak częste jak się będzie prowadziło zespół w karierze.

Ogólnie odczucia mega pozytywne. Ci co mówią, że to odgrzewany kotlet mogą się schować - widać sporo różnic w stosunku do 18, a co dopiero wcześniejszych odsłon!!! Takie my money EA and make another Mass Effect, but in MilkyWay!!!

0

@GregSTG Dla zwykłego gracza to nie ma praktycznie zadnej różnicy, kolejny odgrzewany kotlet xD EA opracowało zarabianie na kotletach do prefekcji to trzeba im przyznać

0

@GregSTG Nie wiem po co się produkujesz jak po wyjściu pełnej wersji będzie aktualizacyjna łatka i zostanie 18 z kilkoma nowymi twarzami, strojami i otoczka lm xD

konto usunięte

0

@snoopdegie Kolejny...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?