La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

1

Twardy Baskijski mur!!! Jak my to wygraliśmy???
1:0 Bohater Ter Stegen broni dwie 1000 % sytuacje choć przy jednej był chyba spalony.

Trener dzban bo inaczej tego nazwać nie można. 1 z najtrudniejszych wyjazdów w lidze testujemy sobie nowe ustawienie w pomocy XD 8:2 Huesca? Jedziemy do końca panowie na co zmiany :D minus dla arbitra za brak czerwa dla Illarramendiego.

Czekamy na odpowiedź Realu być może pierwsza strata punktów w tym sezonie :D mamy 3 punkty Vamos!

0

@jedrek7000 Czemu dzban skoro przetestowal nowe ustawiebie w pomocy i jeszcze wygral mecz. Wszystko u ciebie w porzadku?

0

@Jakdxb Och ironio dobrze że to się tak skończyło mamy 3 punkty i lidera, mamy lidera hej Barca mamy lidera! :D

0

@jedrek7000 Uzyj argumentu ziomek. Wykonal kazde z twoich celi i do tego wygral na ciężkim terenie. Co jest nie tak?

1

@Jakdxb Ty tak na serio? XD
- Sociedad nie wykorzystało 2 setek na 2:0 i 3:0
- Przy 1:2 zaczynamy bornić wyniku zamiast dobić rywala na 1:3
- Kolejna setka bodajże Juanmi z baniaka na 2:2

0

@jedrek7000 ad 1 Mamy lepszego bramkarza, Ter Stegen uratowal, Rulli zawiódł przy bramce
ad 2 po zmianie Dembele, Cou poszedl wyżej i graliśmy nadal 4-3-3 praktycznie tak samo jak na początku meczu kiedy na boisku byl tylko Dembele(wtedy tez bronilismy wyniku?)
ad 3 no marnuje setki czyli mają slabsze wykonczenie od naszego

Mamy lepszego bramkarza i lepsze wykonczenie, gdzie ta niesprawiedliwość skoro to gola Sociedadu nie powinno byc?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?