- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1620 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1620 Culés
1
Odnośnie huraganu każda planeta dąży do samodestrukcji. Ostatnio ktoś polecił świetny kanał, od tygodnia jaram się czarnymi dziurami :D napisy można przestawić na polskie w ustawieniach oto przykłady kilku planet trzeba przyznać że pobudzają wyobraźnię i oczywste jest że życie istnieje poza ziemią :D
0
@jedrek7000 Samodestrukcji?
Jeśli zainteresowałes się czarnymi dziurami, polecam poczytać o entropii :)
0
@burtek Albo za x lat spali ją słońce albo uderzy meteoryt jest mnóstwo czynników ale ludzie pięknie niszczą ziemię :D
Ciężka sprawa z tą entropią przydało by się kilka filmików :)
0
@jedrek7000 Tak się jarasz, a się okaże niedługo, że czarne dziury nie istnieją. I cała teoria względności pójdzie się kochać i Twoja faza na to :'D
0
@Kleps0n W Interstellar były :D
Na ziemi mamy 11 kilometrowe oceany na innej planecie 120 kilometrowe nawet sobie nie wyobrażam co tam może żyć :D
Najszybszy zarejstrowany wiatr na ziemii Oklahoma 1999 rok 484 km/h na innej planecie 73 razy większy :D Fajnie czasami tak odpłynąć :D
1
@jedrek7000 Setki milionów lat świetlnych od ziemi, mając odbiornik radiowy umożliwiający działanie w warunkach kosmicznych, można by usłyszeć zagluszona audycje radiową z przedwojennych igrzysk olimpijskich w Berlinie, nadawaną na żywo :D taka ciekawostka
25
@snoopdegie Setki milionów lat świetlnych od ziemi to teraz można usłyszeć co najwyżej jak się dinozaury r*chaja
1
@jedrek7000 No ale to nie samodestrukcja. 'coś' niszczy planetę. Nie sama siebie.
Nie wiem jak z rzetelnością filmików, ale 'krótka historia czasu' Hawkinga daje do myślenia, a jak nie chcesz aż tak dużo, to angielska wiki :)
0
@snoopdegie To można usłyszeć w bardzo niewielkiej odległości od Ziemi :) prędkość fal radiowych x ilość lat. Jakbyśmy gdzieś w kosmosie ustawili lustro (tylko tutaj już musi być bardzo daleko) to można by oglądać odbite od niego światło wyemitowany z ziemi a więc obraz historii na żywo