- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
34
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
FcPortoFan1999
6
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
7
Przypomnę tylko komentarz który dodałem kilka tygodni temu:
"Pamiętam jak rok temu był zachwyt nad Asensio że strzela i dale dużo węcej niz przepłacony Dembele:
Asensio 185 spotkań, 12000 minut, 32bramki, 34asysty w karierze: co daje bramke/asyste co 181minut
Dembele 103 spotkania, 6800minut, 27bramek, 35asyst w karierze: co daje bramke/asyste co 110minut.
Biorąc pod uwagę znacznie większą liczbę udanych dryblingów Dembele wypada dużo lepiej "
1
@liseek94 Ile raz już było mówione ze statystyki nie graja. Jakbyśmy na nich polegali to Iniesta był bardzo przeciętny.
1
@liseek94 "Biorąc pod uwagę znacznie większą liczbę udanych dryblingów Dembele wypada dużo lepiej "
Trochę obiektywizmu. Dembele ma więcej udanych dryblingów, ale także ma zdecydowanie więcej strat.
0
@szoch6 Tylko mowa jest o skrzydłowych a nie pomocnikach. Skrzydłowych rozlicza się z liczb. Pomocnik ma tworzyć gre i zabezpieczać środek pola. Napastnicy są od bramek.
0
@szoch6 A ile jeszcze razy będziemy przytaczać przykład Iniesty, jednostki absolutnie wybitnej, którą można oceniać delikatnie innymi standardami... Nie da się tego natomiast zrobić z "normalnymi" piłkarzami
1
@Veb1233 Kto nie ryzykuje nie pije szampana .Odważna gra zawsze będzie skutkowała stratami.
Chcecie grać do przodu to straty beda zawsze. Niekórzy to by chcieli atakować ,ale nie biorą nic po za tym pod uwagę z czym to się wiąże.
Coś za Coś.
1
@MarioVeB! Tak czy inaczej skrzydłowy a skrzydłowy. Kazdy zawodnik gra inaczej i wykonuje rożne , zadania. Nie da się nikogo porównać 1 do 1. Jeden wiec uderza bezposredni jeden wiecej asystuje, Kazdy zespol tez ma inny styl inna taktyke. Bez sensu takie porownania. Najlepszym przykladem wartosci zawodnika jest jest rola w meczach o stawke gdy nie idzie i jest w stanie wziac ciezar na siebie i w meczach z naprawde mocnymi rywalami. Na razie nie ma co sie podniecac Dembele bo poza kilkloma przeblyskami z tym slabymi jeszcze nic nie pokazal. We Francji stracil miejsce w skladzie wiec cos jest na rzeczy.
0
@Bykunn Bo to najlepszy przyklad porownywania pilkarzy. Kazdy jest inny, kazdy spelnia inna role, graja w innych klubach gdzie sa rozne taktyki rozne role rozne zadania. Wartosc zawodnika mozna ocenic w meczach na szczycie.