La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

5

Już pomijając fakt że Błaszczykowski raczej nie powinnien grać w pierwszej 11, to może troche szacunku do tak wybitnego reprezentanta jak Kuba, bo głupie się czyta, gdzie to sie Kuba nie nadaje, naprawde...

konto usunięte

0

@Kacper1432 Jeśli mamy brać ludzi do kadry za przynależność klubową, bo Kuba grał w BVB, a teraz trenuje sobie w Wolfsburgu (które z nim w składzie dostawało w dupę, a bez niego łapie punkty), to możemy się kopać po czole w tej śmiesznej lidze narodów nawet z Jurkiem Dudkiem w bramce.
Są skrzydłowi, którym warto dać szansę - Sobota, Mierzejewski.

0

@Escobarcelonista Jak nie rozumiesz co napisałem, to przeczytaj to jeszcze z kilka razy, a nie piszesz komentarz kompletnie odbiegający od mojego.

konto usunięte

0

@Kacper1432 Ogólnie, to ciężko się czyta twój komentarz, ale udało mi się go zrozumieć. Musisz ćwiczyć. Powodzenia. Kuba sam nie wie, gdzie jego miejsce, bo kluby były nim zainteresowane, w których by grał. Nie mówię tu o Legii, do której nie chciał iść pod kątem zarobków.

0

@Escobarcelonista Ty masz jakiś problem z czytaniem że ciężko ci się to czyta? Dalej piszesz nie na temat, nie dyskutuje o tym czy Kuba powinnien grać czy nie, ale o szacunku, bo o ile można wyrażić swoją opinie na temat jego gry, to pisanie komentarzy "on to się na emeryture nadaje tylko" (i gorsze) jest totalnym brakiem szacunku dla tak wybitnego reprezentanta jakim jest Kuba, a to za jakie zasługi gra i czy powinnien zmień klub to temat na inną dyskusje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?