La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1197 Culés

2

Oglądam sobie mecz kobiecej piłki Polska- Szwajcaria i z całym szacunkiem itd... ale tego się oglądać nie da, ja wiem ze jest ogromna różnica między męsko, a kobiecą piłką, już pomijam umiejętności techniczne, ale taktycznie zero, nikt do piłki nie podbiega, ustawienia jak w przedszkolu (te 7 dziewczyn gra w obronie, a te 3 w ataku). Poziom dobrych meczów orlikowych, naprawdę nie spodziewałem się aż takiego szoku xd.
To nie jest jakieś offense dla kobiet czy coś, po prostu dziwi mnie troche że nawet pod względem taktycznym wygląda to tak fatalnie, może te dwie drużyny akurat są bardzo słabe, nie wiem

0

@Kacper1432 gdzie one grają?

konto usunięte

0

@Kacper1432 Myślę, że taką Legię by spokojnie pyknęły. :)

0

@Bovciek Jeśli chodzi o stadion to nie wiem, chyba w Polsce, leci na Polsacie Sport ale już koniec prawie, jest 0-0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?