- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1749 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
15
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Safrani
3
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
NeroTFP1
27
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1749 Culés
0
Jak tak dalej pójdzie , to przyjdzie kwiecień/maj i najlepsi zawodnicy będą zmęczeni całym sezonem . Nie po to wykonaliśmy bardzo dobre transfery by teraz Valverde nie robił rotacji, przecież ma kto grać. A podobno w tym sezonie naszym głównym priorytetem jest LM .
1
@VeB77 Gramy co tydzień, na rotacje przyjdzie czas, gdy będą co 3 dni
0
@damianex10 Nie wiem, który to już mecz Rakiticia w tym roku, Modric dalej odpoczywa po Mundialu i wchodzi z ławki . Na pozycje Rakiticia mamy Arthura i Vidala, którzy wprowadza odpowiednia jakość