La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

6

Barca B będzie chciała jeszcze pozyskać środkowego obrońcę i skrzydłowego. Jestem ciekawy, czy będą chcieli kogoś z potencjałem na pierwszy zespół, czy ściągną po prostu kogoś, kto tylko wzmocni Barcę B i pomoże awansować do 2. ligi, jak np. rok temu Costas i Nahuel. W Barcy B brakuje utalentowanych skrzydłowych. Kike, Perez to moim zdaniem nie jest potencjał na pierwszy zespół. Może Ballou, ale wiele zależy od tego sezonu i jak się Tabla zaprezentuje. Rok temu byliśmy łączeni z perłą Benfiki - Umaro Embalo, ale za niego trzeba by dać ponad 20 mln. Trochę drogo, jak na gracza do 3. ligi. Kolejną ciekawą opcją mógłby być Antonio Marin z Dinamo Zagrzeb (obecnie rezerwy). On był raczej nie kosztował długo, a oko na niego ma już sporo dużych klubów. Kolejną ciekawą opcją byłby Diego Lainez. Obecnie gra w Meksyku (Club America). Był łączony z transferem do Getafe za 6 mln, ale sporo klubów Premier League (i nie tylko) też go chce. Mam nadzieję, że będziemy szukać kogoś z dużym potencjałem, a nie sprowadzać przeciętniaków, jak Nahuel, którzy nie dadzą rady dojść do pierwszej drużyny.

Komentarz usunięty

19

@jaras121 Wybacz, zgłoszone. Szkoda czytać takie pierdoły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?