La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

konto usunięte

0

Póki co wczorajszy mecz uznaję za "przypadek" bo bardzo było widać, że piłkarze starali się grać i biegać ostrożnie. Jakby obawiali się jakiejś kontuzji. Wiadomo, że nie można wszyskiego zwalić na murawę ale jednak nie od dziś wiadomo, że drużyny mniej techniczne lepiej odnajdują się w takich warunkach. Martwi tylko postawa Valverde i jego żelazne zmiany Cou i Dembele choćby nie wiem jak grali muszą być ściągnięci w tej 80 minucie.

konto usunięte

0

@Nocturno Zmarnuje Malcoma jak zmarnował Paco.. Bo po co ściągać Suareza, jak można ściągać Dembusia.. I w dodatku po co robić zmianę 1:1 jeśli chodzi o pozycję jak można za skrzydłowego dać defensywego pomocnika :D

0

@Pedeudo Nie wiem czy zauważyłeś ale po zmianie Vidal za Dembele Cou przeszdł na LS. W środku pola była takie luki więc potrzeby był pomocnik pokroju Vidala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?