La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

12

Ja nie mogę, niech ten rok szkolny się już zacznie. Teraz nagle wszyscy zwalniają Valverde. Graliśmy na najgorszej murawie, jaką widziałem podczas meczu Barcelony. Mówicie o tym, że Barca nie może się cofać po strzeleniu bramki. Myślicie że to takie proste? Przecież na pierwszy rzut oka było widać że to Valladolid wyszło wyżej chcąc odrobić straty. Stąd reakcją Valverde było wprowadzenie Vidala. Nie wiem jak skomentować to, co dzieje się po meczu. Idźcie grać w fife. Naprawdę

0

@luna666moon płaczki same na tej La Rambli
DZIECINADA A NIE LA RAMBLA

0

@luna666moon W zeszłym sezonie w Rzymie też taka murawa była?

0

@heniek168 To całkiem śmieszne, jak teraz 'kibice' oczekują trypletu co rok, wprowadzania młodych do składu, rotowania kluczowymi zawodnikami i jeszcze pięknej i efektownej gry. Era Guardioli się skończyła. Obudźcie się...

0

@luna666moon Ziomek to jest podstawa, nie ma juz u nas Xaviego i Iniesty, kazda druzyna jest w stanie narzucić swoje tempo gry nawet te 15 minut. Wprowadzenie Vidala to byla dobra decyzja bo z Dembele bylo by jeszcze gorzej.

W punkt, teraz po Guardioli zostali nam kibice którzy chcą tryplet, wychowanków do tego stylu :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?