La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

14

Luźna propozycja dla mędrców z UEFA. Rozdawajcie nagrody indywidualne tylko piłkarzom, którzy wygrali ligę mistrzów, a Ramosa nominujcie spośród grona napastników, bo w obronie Varane wyprzedza go bezapelacyjnie.

0

@kibic1899 Jeśli chodzi o nagrody indywidualne to tak czy siak Leo nie może jej wygrać za ten rok (aktualnie 8 miesięcy) - po prostu zawiódł w najważniejszych momentach. I wiem że to dla wielu nie do przyjęcia więc niech to będzie potraktowane jako wyłącznie moja opinia.
A co do Varane'a i Ramosa to nie wiem co Varane jeszcze musi zrobić, żeby powszechnie był uważany za lepszego z tej dwójki. Zlać ma Costę na boisku czy się przepychać co chwilę? Każdy chyba widzi, że Franzuz jest fenomenem na swojej pozycji i jest lepszy od Ramosa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?