La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

5

Zamienię Suareza na Benzemę... :D
A tak na poważnie, gratulacje chłopaki za 1 tytuł w nowym sezonie! :) No i dla Leo Rekordzisty ;) To pierwszy powazny mecz. Nie ma co wyciagac zadnych wnioskow. Mimo wszystko podobala mi sie dzisiejsza gra. Braki w ustawieniu obronnym nadrabialismy zajebistym pressingiem :) cieszy gol Dembele, ktory jesli nabierze pewnosci siebie, bedzie nie do zatrzymania :) Póki co zakpił trochę z rozkapryszonych nastolatków z tej strony :D Jednak najbardziej podobala mi sie gra Semedo. Z ekipy Sevilli na moje uznanie zasłużył ich bramkarz. Teraz jeszcze tylko wygrana Atleti w środę w SPE i sezon 2018/19 mozna otwierac ;) A tymczasem CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!! Dobrej nocy dla was!

Ps. https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6542233.html

Musiałem! ;)

2

@Kapitan hawk Tylko... to nie była pierwsza kolejka :D

0

@Striker Całkowicie wtedy zapomniałem, że gramy jeszcze Superpuchar Hiszpanii :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?