- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
12
L'EQUIPE: RABIOT ODRZUCIŁ OFERTĘ PRZEDŁUŻENIA KONTRAKTU
3
@MarcinVeB4 No to trybuny go czekają, ale przepraszanie szejka jak Verratti i błaganie o grę ;p
Nie wierzę, że szejk puściłby do nas jakiegokolwiek ze swoich zawodników. Facet jest niepoczytalny i strzela fochy większe niż baba.
Komentarz usunięty
0
@MarcinVeB4 Jego mama poznała lovelasa w Hiszpanii. Tak było.
0
@MarcinVeB4 Dalej chce więcej siana moim zdaniem. Powinniśmy mu powiedzieć by spie... miał możliwość by do nas dołączyć.
1
@tbas Niby jaką miał? Przecież szejk go nie chce sprzedac. Dlatego czeka do końca kontraktu.
0
@MarioVeB! Chcesz się założyć, że przedłuży z PSG.
0
@tbas zdecyduj się na cos. Co ma jedno do drugiego mówiłes o jakiejś okazji a takiej nie było ,bo ma kontrakt. Przecież z tego co byo mówione Szejk nie chce go sprzedać inaczej natomiast wypowiadał się dyrektor sportowy .
0
@MarioVeB! Ma roczny kontrakt, mówi szejkowi albo teraz za kase, albo za rok za darmo. Dla mnie gra na nowy kontrakt.