La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

2

Klubowa rzeczywistość Polska:

- 15 lat temu była mowa że jesteśmy w Bagnie bo gramy na łąkach. Teraz Stadiony są na miarę Światową.
- 15 lat temu była mowa że jesteśmy w Bagnie bo nie ma pieniędzy. Pieniądze są porównywalne z krajami takimi jak Belgia, Szwajcaria czy Austria a więc nie jest źle.
- 15 lat temu była mowa że jesteśmy w Bagnie bo nie mamy szkolenia młodzieży i infrastruktury pozaboiskowej. Wszystko teraz już jest.

Pytanie takie. Jakim cudem jesteśmy dalej w tym Bagnie...

15

@FC1899Barca Infrastruktura może i jest, ale szkolenia to dalej nie ma :P

konto usunięte

0

@FC1899Barca Coś nie pykło :D

konto usunięte

0

@FC1899Barca Idź do pierwszej lepszej szkoły i zobacz jakie talenty są na wf i kto prowadzi naukę. Połowa ma zwolnienia druga połowa do trzeciej klasy ma panią od matematyki na wf to skandal jest.

0

@FC1899Barca To jest też kwestia polskiej mentalności

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?