La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

konto usunięte

3

Niektórych boli ,że to trener dobiera zawodników do drużyny :D
Zaden płacz tego nie zmieni i tyle to nie koncert życzeń

1

@MarioVeB! Nie chce się czepiać, ale jak ten sam trener chciał Griezmanna, to ty właśnie płakałes, że jest niepotrzebny, trochę taka hipokryzja.

konto usunięte

0

@D10SLEO Kto ci powiedział ,że go chciał ? Antoś był mi obojętny bawiło mnie tylko jak ktoś robił z niego boga, bo patrzac co sobą prezentował nie zbawił by niczego Natomiast jeżeli chodzi o charakterystykę to Visal jest graczem pod Valverde,

0

@MarioVeB! Tak samo mogę Cię teraz zapytać, skąd wiesz, że trener chciał Vidala? Griezmann był już praktycznie naszym piłkarzem, to nie my zrezygnowalismy, tylko on. Wątpię, że Valverde nic do powiedzenia nie miał, bo chyba na siłę by Antka zarząd nie ściągal, wbrew woli trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?