La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2074 Culés

10

W Szwecji ulewny deszcz zalał stację metra, więc ludzie zaczęli traktować ją jak basen. Szwedzi potrafi się bawić ;-)
https://www.instagram.com/p/Bl0WZ1rhfXC/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

konto usunięte

3

@fcbarcafan19 Nie! to nasi dzielni strażacy gasili dworzec

konto usunięte

5

@fcbarcafan19 Wszczepili im trochę kultury ze wschodu xD

5

@Socjopata Ubogacili się kulturowo ;)

0

@fcbarcafan19 To ten sam smutny kraj, gdzie już ledwo się da żyć? :D

konto usunięte

0

3

@januszek12345 Tak bardzo mądrze :D A ja urodziłem się w szpitalu więc jestem lekarzem. Logika gimnazjalna

0

@Bykunn Nigdy nie powiedziałem, że tam ledwo da się żyć.
Po prostu jest tam coraz więcej gwałtów, napaści i osiedli islamskich. Tylko ekstremiści twierdzą, że Szwecja już upadła. Poza tym moja nauczycielka wosu z liceum, która zawsze była bardziej lewicowa opowiadała jak jej rodzina w Szwecji postanowiła wrócić do Polski bo zaczęło się robić niebezpiecznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?