La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1794 Culés

8

Chciałbym żeby nasza kadra na sezon 2018/19 wyglądała tak
BR- Ter Stegen/Cillessen
PO- Robero/Semedo
SO- Pique/Umtiti/Lenglet/Vermaelen
LO- Alba/Cucurella
DP- Busquets/Rakitić
SP- Pjanić/Arthur/Alena
LP- Coutinho/Denis
PP- Dembele/Malcom
CN- Messi
N- Suarez/Paco
Sprzedać;
-Gomes
-Digne
-Vidal
-Rafinha
-Marlon
Wypożyczyć;
-Mina
-Samper
-Munir
Kadra dosyć wąska (22 zawodników) ale Valverde taką preferuje, do tego mógłby dać pograć zawodnikom z Barcy B, takim jak Oriol Busquets, Puig czy Miranda. Na papierze ten skład wygląda bardzo mocno, ale właśnie potrzebujemy najlepszych zawodników aby w końcu wygrać LM.

1

@ricardo0705 Sprzedać Munira/Paco, żadnych wypożyczeń. Tak samo Samper. Mine sprzedać, ale z opcją odkupu.

0

@ricardo0705 Samper i Mina na sprzedaż .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?