La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1714 Culés

1

Kupienie młodego Lengleta, Arthura jest świetnym ruchem, wzmocnienie obrony, pomocy. Teraz jeszcze możliwe że Malcom, a widzę że tutaj dalej niedosyt i wiele osób dalej chce tego szklanego Thiago. Błagam spójrzcie w końcu krytycznie na tego zawodnika. Przytoczę tylko 1 statystykę, która wg mnie dyskwalifikuje go jako piłkarza, mianowicie od sezonu 2013/2014 w Bundeslidze zagrał w 67 meczach na możliwych 170, co daje 39%. Jak taki zawodnik ma najpierw dojść do dobrej formy, później ją utrzymać, żeby finalnie zasługiwać na ogromną gażę jakiej się będzie pewnie domagał. Spędzi znowu pół sezonu na indywidualnych treningach jak Vermalen, wróci na kilka meczy i znowu będzie kontuzjowany. Zdecdowane, ogromne NIE dla kupowania graczy kontuzjogennych i starych jak Willian. Piłka nożna to nie wino, że im starszy piłkarz tym lepszy, a już na pewno nie warty więcej niż 50 mln...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?