La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

0

Ciekawa wypowiedź. Ciekawe czy mówi prawdę czy chce się jakoś usprawiedliwić?

https://www.facebook.com/COPA90/videos/1818891904862609/

konto usunięte

2

@Kamill10 Co za dziecinne tłumaczenie. Pasuje do niego.

konto usunięte

1

@Kamill10 Powiedział prawdę, a ci, którzy z niego szydzą to zazwyczaj tzw. lamusy, które mają alergię na uprawianie sportu. Sam gram raz w tygodniu ze znajomymi, bez spinania się i ostrej gry, a czasem pozornie niewinnie wyglądające starcie, sprawia, że ktoś leży z bólu kilka minut. Ot, wystarczy nadepnięcie korkami na stopę (a szczególnie paznokieć), uderzenie w miejsce, które było wcześniej stłuczone itp itd. A teraz zestawmy to z profesjonalnymi piłkarzami, którzy na boisku wykonują swój zawód, nie odstawiają nogi i grają w obuwiu, które potrafi zrobić "kuku". Biorąc pod uwagę, że Ney jest szybki i filigranowy, to faule na sobie może odczuwać bardziej. Tym bardziej, że jest faulowany po kilka razy w meczu...

No, ale pośmieszkujmy z niego dalej, przecież to takie modne. Przy okazji ujmijmy jemu umiejętności, bo przecież ośmielił się opuścić Barcę i iść do naszego ODWIECZNEGO RYWALA... ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?