- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1361 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1361 Culés
8
Najnowsze giełdowe doniesienia wskazują, iż polski, światowy potentat na rynku gier wideo CD Projekt jest więcej wart aniżeli jeden z największych producentów miedzi i srebra na świecie – strategiczna i potężna spółka skarbu państwa - KGHM. Gigant gier wideo jest też więcej wart od PGE, największego w Polsce państwowego przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku.
CD Projekt to najbardziej znany producent gier w Polsce dzięki światowemu sukcesowi gry „Wiedźmin”. Obecnie wydawca skupia się na „Cyberpunk 2077” – grze rozwijanej przez blisko 350 deweloperów (największy zespół w historii studia). Tytuł ma już ustaloną datę premiery.
Ostatnie notowania giełdowe wykazały, że jedna akcja spółki kosztuje 188 zł, a samą wartość polskiej firmy szacuje się na około 18 mld zł. CD Projekt może więc pochwalić się ósmym miejscem na warszawskiej giełdzie.
Wynik pozwolił przeskoczyć w rankingu KGHM (jednego z największych na świecie producentów miedzi i srebra) - CD Projekt jest wart o 400 mln zł więcej – a także wyprzedzić PGE (wycenianą na 17,9 mld zł).
O Kurka :D
0
@FafitFCB Teraz prezes CDP mówił, że seria Wiedźmin będzie kontynuowana, ale bez Geralta.
"Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i wciąż domagają się gracze na całym świecie. „Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić."
2
@fcbarcafan19 Zajebioza , będzie grane jak wyjdzie :)