- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1107 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
21
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1107 Culés
30
Bez sensu są tygodniowe bany za przekleństwo,jeszcze nie obrażające nikogo,tylko wyrażające emocje. Rozumiem,jeśli co drugie słowo tego się używa,ale okazjonalnie i nie mając na celu nikogo obrażać.. nie jesteśmy dziećmi
26
@PitBull98 Mogę przeklinać, jestem taki dorosły...
20
@PitBull98 Co któryś komentarz zawierający wulgaryzmy na pewno byłby świetną reklamą strony, bardzo dobrze świadczyłby o użytkownikach tej strony i genialnie przyciągałby reklamodawców.
A tak poza tym to jest tu pełno niepełnoletnich, czy jak Ty to określiłeś "dzieci"
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
5
@karaamba Nie podoba mi się Twój nick...
4
@Karamba https://goo.gl/images/k4E8Sa
5
@PitBull98 Kultura osobista, to także odpowiednie wykorzystywanie słownictwa (wiedza jakich słów można używać a których nie). Jeżeli dla Ciebie używanie "okazjonalnie" przekleństw jest w porządku, to nie mamy o czym rozmawiać. Ja osobiście chciałbym na tej stronie ludzi którzy umieją się wypowiadać w sposób kulturalny - i sam także tego od siebie wymagam. Pozdrawiam.
1
@Lishen Generalnie wszystko spoko i z "meritumem" się zgadzam ;) Niemniej posłuchaj albo poczytaj co mówią o właśnie okazjonalnym stosowaniu przekleństw autorytety z dziedziny języka polskiego np profesor Miodek
Bo z tego co pamiętam to mówił właśnie, że o bogactwie języka stanowią także przekleństwa
0
@parpe Ale co to za problem usuwać komentarze łamiące regulamin, zamiast banować na wiele dni czy nawet tygodni?