La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

0

Socjopata jak tam wczoraj Twój śmieszny Giroud? :D

konto usunięte

25

@bodzio10 Dobrze w finale

22

2

@bodzio10 Jak Francja z nim w składzie + z wynalazkami na bokach obrony wygra mundial to naprawdę będzie wyczyn. Z tej trójki tylko nieznany Pavard daje radę, bo Lucas i Giroud to parodia futbolu.

0

@Socjopata Chodzi mi o jego indywidualny występ :)

konto usunięte

1

@Kubix93 Giroud parodia futbolu? Chyba o innym zawodniku mówisz.

1

@bodzio10 To tak jakbyś zapytał Pereza jak tam Twój Benzema, a on pokazałby Ci cztery LM.

konto usunięte

0

@bodzio10 Indywidualnie na zadowalającym poziomie, widze ze Twoj ulubiony zawodnik to Messi, ktrego sam Giroud poslal do domu, nie bede dyskutowal w takim razie xd

1

@BartqRKO Giroud to poziom Gignaca, tylko tyle, że Socjopata całkiem dobrze trolluje i gada bzdury o Giroud.

konto usunięte

1

@daniel32778 Wiesz ile mnie interesuje to co Socjopata o Giroud pisze? :D Mówie całkowicie poważnie, że Giroud nie jest żadnym słabym zawodnikiem. Nie bez powodu od kilku lat gra w wyjściowym składzie Francji i w każdym klubie jest ważną postacią.

1

@daniel32778 żiru jest prawie tak dobry jak jego fryzura + broda
myślę że to odpowiednio oddaje jego wielkość, także skończcie doszukiwać się prowokacji ze strony socjopato

1

@Socjopata Raczej Mbappe, ale się zgadzam xd

0

@BartqRKO Słabym zawodnikiem może i nie jest, ale na MŚ gra przesłabo.

0

@Socjopata Haha Giroud sam posłał Messiego do domu? ciekawe stwierdzenie. Zawsze myślałem, że wygrywa drużyna. A przypomnij mi ten Giroud takiego zrobił w tym meczu z Argentyną? Przypomnij mi ile ten wielki napadzior strzelił bramek w sezonie 20017-2018 a ile na MŚ? Rozumiem, że Ty jaki kibic Barcelony Leo nie lubisz? Gdyby w ataku Francji grał inny napastnik to spokojnie wygrywaliby wyżej wszystkie mecze.

konto usunięte

0

@bodzio10 Grał w pierwszym meczu i ledwo co z Australią wygrali

0

@bodzio10 Sugerujesz, że Socjopata to kibic Barcelony?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?