La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

0

Tym transferem Ronaldo udowodnił, że patrzy tylko i wyłącznie na Siebie i swoje statystyki. Dopisze sobie wygraną ligę włoską i puchar Włoch. Zostawił drużynę po wygraniu 3 LM z rzędu, niby transfer był do przewidzenia, ale po nim jeszcze bardziej nie trawie typa.

1

@kuz To Iniesta rozumiem podobnie tak? Patrzył tylko na kasę i zostawił zespół po kolejnym dublecie...

3

@kuz Hmm a może po prostu pragnie czegoś nowego? Cokolwiek Ronaldo nie zrobi, wyzwiecie go od egocentryka.

0

@Bykunn Iniesta nie zbiera laurów, nie obnosi się Sobą jak Ronaldo. Po prostu działa na mnie jak płachta na byka swoim ego i zachowaniem. Piłkarzem jest wielkim ale to nie wszystko.

0

@kuz No, ale nie pisałeś teraz o laurach i osobowości tylko o tym, że przeszedł do innego klubu zostawiając poprzedni po wielkich sukcesach. Nie widzę w tym akurat absolutnie niczego złego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?