La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

10

Nie wiem dlaczego ale czuje w kosciach ze ten Arthur to bedzie niezly kozak w srodku. W tym sezonie bedzie sie dopiero ogrywal ale jego prawdziwe oblicze zobaczymy w jego drugim sezonie. Gosc jest mlodszym odwzorowaniem Xaviego. Wiadomo ze on gral tylko w Brazyli ale cos w nim jest z Xaviego :) Ogolnie smiesza mnie te strachy przed tym ze skonczymy jak Milan. Mamy mlodego swietnego bramkarza jednego z 3 obecnie najlepszych bramkarzy. Umtiti(bardzo solidny obronca), Semedo(jak zlapie luz i pewnosc siebie to bedzie kotem), Yerry Mina(na MS pokazal ze jest materialem na swietnego obronce) Arthur(o nim juz wspominalem), Coutinho(Nie trzeba nic dodawac), Alena(trzeba go ogrywac w 1 zespole), . Dembele(ogromny potencial, mam nadzieje ze zaprezentuje go nam w przyszlymsezonie) Dodatkowo mamy takich mlodych graczy jak Oriol Busquets, Miranda czy Puiq. Lenglet rowiez moze wkrotce zostac zawodnikem Barcy. Ja jestem spokojny o przyszlosc.

0

@GenerałXavi Zobaczymy co czas przyniesie aczkowlwiek chyba nie ma powodow do zmartwien.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?