La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

0

Tak co do ruchów transferowych Barcelony to:

Mam nadzieję, że Paulinho nie odejdzie, nawet za te 50 mln, gdyż potrzebujemy takiego gracza z zupełnie innym profilem gry niż wszyscy w naszej kadrze. Taki tytan pracy, co jeszcze walnie pare goli w ciężkich momentach. Na brak pieniędzy nie narzekamy więc spokojnie możemy go zatrzymać i oby tak się stało!

Co do Lengleta, to czekam na niego. Mam nadzieję, ze przyjdzie, bo 30 mln to nie dużo, a swoją gra w Sewilli udowodnił, że ma umiejętności.

Arthur - fajny zawodnik, jeśli będzie grał u nas to co gra w Gremio to naprawdę, może to być dla nas ważny zawodnik.

Przydałby się jeszcze jakiś klasowy pomocnik, rozgrywający, bo Cou przesunie się na skrzydło, a Rakitić zajmie się razem z Busim destrukcją. Marze tu o Thiago i wcale nie nie jest to nieprawdopodobne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?