La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

0

To co, Legia przejdzie na 4-4-2, skoro ściągają Carlitosa? Jakoś sobie nie wyobrażam, że na ławce będzie siedziało dwóch zawodników z trójki: Niezgoda, Kante, Carlitos. No a w odwodzie pozostanie jeszcze też zapewne Eduardo.

3

@hen0x To w ekstraklasie stosują ustawienia?

0

@hen0x Jeszcze nie wiadomo czy przejdzie do Legii

konto usunięte

1

@hen0x William Remy? Przecież to obrońca.
Jose Kante raczej bo to jego ściągnęli tego okienka z Wisły Płock, a mając trójkę Carlitos (transfer jeszcze niepewny), Niezgoda i Kante trudno żeby aż dwóch siedziało na ławce tym bardziej, że Eduardo i Kulenović także mają ambicję by grać.

konto usunięte

0

@hen0x Carlitos może grać też na 10. Wariacje z piątką w pomocy możliwe.

0

@Showman Carlitos może również grać na skrzydle i wtedy by to wyglądało tak:
Kante Niezgoda
Szymański Mączyński Remy Carlitos

0

@hen0x Eduardo nie odejdzie ?? ten Cafu tak swoją drogą wyglądał mega ogarnięcie w dodatkowych 7 kolejkach

0

@Momalsino oglądaj to się dowiesz

konto usunięte

0

@hen0x W sparingach testowali 3-5-2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?