- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1000 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1000 Culés
5
Obiektywnie można stwierdzić, że odkąd w reprezentacji Hiszpanii zaczęli dominować zawodnicy Realu, to grają coraz większą kaszane. Jak widać to młode pokolenie Hiszpanów w które zainwestował Real nie jest takie dobre jak się wydawało jeszcze kilka lat temu. Dobrze, że Barcelona buszuje teraz na rynku Francuskim i Brazylijskim, tam są chyba najlepsze młode talenty.
14
@salomonFCB Obiektywna opinia kibica Barcy o piłkarzach Realu :D
6
@salomonFCB Całkiem obiektywnie moge stwierdzic, ze od czasu odejscia Xaviego i Barca i Hiszpania grają kupe w pomocy.
0
@salomonFCB Reprezentacja Hiszpanii podobnie jak Barca odnosila najwieksze sukcesy z Puyolem, Xavim, Iniesta, w skladzie, takich pilkarzy juz po prostu nie bedzie...
0
@ksobi No właśnie obiektywna bo oparta na samych faktach czyli wyjściowej jedenastce i wynikach z ostatnich turniejów a nie na odczuciach własnych. Myślicielu...
2
@salomonFCB Według Ciebie Isco, Ramos, czy Nacho grali kaszanę? Jedynym Hiszpanem z Realu do którego można by się przyczepić to Asensio.
0
@salomonFCB O jakich faktach myślicielu mówisz ? Bo na tym turnieju to na boisku było raz 4 piłkarzy Realu i 3 Barcy i odwrotnie. Więc o jakiej dominacji mówisz. W kadrze zaczęli się pojawiać piłkarze innych klubów , Atleti, Celta, Manchester... Więc to żadne fakty tylko Twoja wizja
0
@ksobi Ale jesteś chłopczyku śmieszny. Naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem, bo masz z tym spory problem. Tak samo sprawdź sobie znaczenie słowa obiektywizm, bo widzę że też kiepsko to rozumiesz. A potem jeszcze raz przeczytaj to co napisałem.
,,Obiektywnie można stwierdzić, że odkąd w reprezentacji Hiszpanii zaczęli dominować zawodnicy Realu, to grają coraz większą kaszane.''
To jest fakt z którym nie da się dyskutować. Przeczytaj sobie to zdanie kilka razy, a jeżeli nadal nie będziesz rozumiał, to skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
0
@salomonFCB Skoro nie dominują w reprezentacji Hiszpanii piłkarze Realu to dalszy Twój wywód nie ma sensu chłopczyku... W składzie w Hiszpanii zazwyczaj liczba piłkarzy Barcy i Realu jest równa... Poprzeglądaj sobie składy