La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

0

Piłka nożna jest już tak rozwinięta, z wieloma taktykami, schetami itp, że nie wyobrażam sobie, że Pan Sampaoli nie potrafi wsadzić Dybale do składu. Argetyńczyk może grać na wielu pozycjach (10, prawe skrzydło a nawet lewa strona) więc nie widzę problemu, aby grał razem z Messim w składzie. Nawet na lewej stronie Dybala byłby lepszym zawodnikiem od Di Maria... może jestem tylko zwyłym kibicem, a Sampaoli trenerem no ale nie widzę argumentów sprzyjające mu... na treningach też nie bywam, ale myślę, że różnica między treningi3m a meczem jest olbrzymia

0

@Momalsino Guardiola w City stosował taktykę, w której środkowi obrońcy stają się bocznymi obrońcami, a oni sami środkowymi pomocnikami. (Jedna z wielu taktyk Pepa, jest nawet o tym video, na którym wszystko jest ładnie rozpisane) inny trener nie potrafi znaleźć miejsca dla 2 zawodników na boisku

0

@Momalsino Dlatego, to Messi ustawial sklad na Nigerie, a nie ty, czy Sampaoli.

0

@Rewolucja123 Chodzi mi o Dybale, nie o skład ziomek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?