La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

14

Urugwaj wciąż wygląda jakby się oszczędzali na faze pucharową, a mimo to punktują Rosję bez żadnego problemu - pełna kontrola nad meczem.

Dużo się mówi o Chorwacji i Meksyku jako czarnych koniach... Natomiast o czwartej drużynie świata z 2010 roku jest niepokojąco cicho, a przecież niewykluczone że powtórzą sukces.
Ja im tego w sumie życzę ;)

13

@FCBandOL Tak jest. Grają super mądrze, z resztą tak samo jak Chorwacja. Z tego grona mam wrażenie, że Meksyk jednak gra na 100% i ciekawe czy wytrzymają dalej

konto usunięte

2

@FCBandOL urugwaj zawsze jest jedym z pretendentów do tytułu, dlatego nie mowi sie o nich jako o czarnych koniach.

konto usunięte

0

@FCBandOL Mecz z Arabią był nudny, a mecz z Egiptem też nie zachwycił, dużo zmarnowanych sytuacji i przede wszystkim niemoc strzelecka Suáreza i Cavaniego. Jednak dzisiaj naprawdę fajnie się zaprezentowali, może napawać to optymizmem. ;P

0

@Bykunn Meksyk po złoto, innego wyjścia nie ma :D

0

@snoopdegie Po złoto to boję się, że spuchną, ale życzę im co najmniej 1/4 :D A może ich fantazja poniesie

0

@Bykunn Ten mundial ogólnie jest odzwierciedleniem fantazji. Minęła jego połowa i śmiało można powiedzieć że na wartości straciły takie pojęcia jak doświadczenie i faworyci :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: