- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
0
Jak widzicie reprezentację Polski po mundialu? Kogo byście powoływali, kto według Was powinien karierę w Reprze juz zakończyć(poza Sławkiem P)
2
@domisiek114 Przede wszystkim musimy zacząć stopniowo wymianę pokoleniową. Trzon drużyny na następnym Mundialu nie zagra, a część nawet na Euro 2020. Będzie potrzeba młodych chłopaków i dlatego to powinien być ktoś, kto ma duże obeznanie wśród młodszej generacji piłkarzy. Moim faworytem jest Magiera.
1
@domisiek114 Od meczu z Duńczykami (pamiętne 0:4) nasza kadra gra po prostu słabo. Brakuje pomysłu, wszystko opiera się na Lewym. Jak ma dzień to jest dobrze a jak nie jest w formie to się kompromitujemy.
W końcówce eliminacji daliśmy sobie wbić dwa gole Czarnogórze i nagle wynik był zagrożony. Potem nie udało nam się pokonać kolejno finalistów MŚ: Urugwaju, Meksyku i Nigerii. Potem rzutem na taśmę i znowu tracąc 2 bramki, pokonaliśmy Koreę. Nasz bilans z wcale nie najmocniejszymi finalistami wygląda tak: 1-1-3
A balonik pompowany i pompowany nie wiem czemu.
Wczoraj obstawiałem 0:2 żeby chociaż mieć jakieś pocieszenie jeżeli nasi przegrają. Ale nawet w porażce zawiedli. Brak stylu, brak pomysłu. Nuda i gra "Ja do Lewego, Ty do Lewego".
Pora poszukać nowego selekcjonera. Bo choć ciężko to przyznać ale Nawałka już nic nowego nie wymyśli.
1
@domisiek114 Trenerem Polskie musi być ktoś zza granicy.
Żaden Polski trener nie ma takich umiejętności by coś osiągnąć z tą kadrą. Która jest najlepsza jaką mamy od 30 lat. Lecz jej czas się kończy. Niemamu młodych zawodników by utrzymać ten i tak już niski poziom na dłużej. Cała Polska myśl szkoleniowa musi iść do kosza. Trzeba zacząć grać w piłke zapatrując się na Hiszpanów lub Niemców.