La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

25

31 lat! jak sobie pomysle ze jeszcze 3-4 sezony i bedziemy go zegnac to az mi sie slabo robi. Jako kibic widze to jako najgorszy dzien w zyciu kibica,wiec cieszmy sie kazdym meczem naszego Leo bo potem bedziemy juz tylko opowiadac.

0

@Volk Dokładnie tak. Cieszmy się każdym jego dniem w tym klubie, co koniec zbliża się wielkimi krokami. Za naszego życia chłopaka o takim talencie już nie zobaczymy.

0

@Volk Wszystko się kiedyś kończy. Ja jestem z tego samego rocznika co Leo i dla mnie śledzenie jego kariery było czymś niesamowitym.Jednak przede wszystkim kocham klub, kiedy Leo będzie już u końca kariery lepiej żeby zrobił miejsce nowym zawodnikom.

2

@Volk Wszyscy tacy pewni że 3-4 sezony, ja bym się nie zdziwił gdyby Leo wyciął jakiś numer wcześniej ;/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?