La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 566 Culés

0

O ile przed turniejem w meczu Brazylia v Niemcy byłbym za drugimi to teraz chyba zmieniam zdanie. Chociaż przed nami jeszcze trzecia kolejka i niekoniecznie do takiego meczu musi dojść

0

@barcelonaLM A czemu teraz zmieniasz zdanie?

0

@Bobo25 Bo mnie wkurzyli :)

0

@barcelonaLM Bo wygrali w końcówce?

0

@Bobo25 Tak, byłem za Szwedami, myślę że większość strony też. Poza tym i tak nie grają świetnego futbolu a tego się po nich spodziewałem na tym mundialu. Zresztą jak masz mnie teraz pouczać to lepiej sobie odpuść ;)

1

@barcelonaLM Skoro irytuje Cię ze wygrali w końcówce to czemu nie irytuje Cię ostatnia wygrana Brazylii? Skoro w bezpośredniej konfrontacji byłeś wcześniej za Niemcami. Z całym szacunkiem ale w fazie pucharowej wole oglądać ofensywne ekipy jak Niemcy niż takie coś co prezentowala dziś Szwecja.

1

@barcelonaLM Jak można kibicować Niemcom

0

@Bobo25 Też mnie irytowała tylko akurat nie dzieliłem się tym na forum

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?