La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Jednak większość na La Rambli zna się na futbolu. Przewidywali, że Niemcy do domu po meczu ze Szwecją, a także porażkę Argentyny z Chorwacją. Smutne jest to, że większość przewiduje porażkę z Kolumbią, ale cóż, faworytem to my w tym meczu nie jesteśmy.

0

@ShinobiQWE Jednak większość pisała, że Niemcy dzisiaj wygrają.

konto usunięte

1

@ShinobiQWE Prawda. Dodam tylko, że Kolumbia też potęgą nie jest i remis możemy na pewno wyciągnąć.

0

@KamQiX Sporo było głosów, że Niemcy mają najsłabszą kadrę od lat i ich gra nie powala. Mecz oczywiście się jeszcze nie skończył, ale patrząc na 3 połowy jakie Niemcy zagrali na tych mistrzostwach(w sparingach zresztą też) to raczej im się nie uda.

0

@RV10 Senegal potęgą też nie był :) Ja oczywiście wierzę w zwycięstwo, ale warunek podstawowy to zdecydowana poprawa w grze. Jak zagramy tak jak we wtorek to nawet cud nie pomoże, a i od Japonii walczącej o awans pewnie dostaniemy. Trzeba jednak wierzyć, że po tym kuble zimnej wody się trochę ogarną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?