- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1162 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
gumaz
2
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
clyde
4
Wiecie, że lepiej być grubym który ma dużo ruchu niż chudym który ma tryb siedzący?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1162 Culés
0
O tym, czy Kamil Glik zagra w meczu z Kolumbią, zadecyduje selekcjoner. Lider defensywy naszej reprezentacji jest gotowy w 100 procentach do gry.
- Kamil Glik jest dopuszczony do pełnych zajęć. Znajduje się pod stałą opieką lekarza, nie ma żadnych sygnałów co do dolegliwości, jeśli chodzi o bark - przyznaje Remigiusz Rzepka, trener przygotowania fizycznego.
0
@Pawelec7 Fizycznie jest gotowy, ale nawet ważniejsze jest zdrowie psychiczne, szczególnie dla środkowego obrońcy.