La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

2

Wg mnie taktyka Sampaoliego to jest dramat, skoro sam otwarcie mówi że wszystko podporządkował Messiemu to proszę was, to jest jasny sygnał dla wszystkich ich przeciwników, żeby postawić koło Leo 5 zawodników i Argentyna leży, zresztą tak dokładnie było w tych 2 meczach, Messi powinien być traktowany jako najważniejsze ogniwo zespołu a nie zespół budować pod niego, takim podejściem jeszcze nikt nigdy nic nie wygrał i tutaj też nie wygra, bez kolektywu żadna drużyna nie ma racji bytu

0

@dawinho80 Stawianie 5 zawodników koło Leo niewiele znaczy jeżeli pomocnicy nie dadzą rady dostarczyć piłki nie tylko do niego ale do żadnego z jego kolegów. Decydująca jest pomoc i odległość między formacjami.

Wczoraj oglądałem sobie mecz, podeszła moja żona, popatrzyła chwilę i zapytała czemu Chorwatów jest więcej? Nawet ona (choć o piłce nie ma zielonego pojęcia) zauważyła z miejsca różnicę między obiema drużynami. Skoro w kadrze łapało się z 8 Chorwatów i tylko 3 Argentyńczyków to nie trzeba rozmyślać nad przyczynami porażki i zastanawiać się czy to wszystko wina Leo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?