La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

0

Messi to niestety troszkę taki leniuch piłkarski. Lider, kapitan drużyny, który przebiegł w ciągu meczu podobną ilość km co bramkarz. Coś nie tak.

21

@tusa85 Przecież zawsze tyle biega :P ale fakt, czasami jak nie idzie to mógłby jednak troche więcej powalczyć

1

@dge21 Barcelona to troszkę inny poziom piłkarski niż Argentyna. U nas na Messiego to zap... cała drużyna.

konto usunięte

2

@tusa85 Nie na Messiego tylko z Messim.

3

@tombard Messi w Barcelonie również nie jest ikoną waleczności.

konto usunięte

1

@tusa85 Skończ pierniczyć od rzeczy i nie na temat.

0

@dge21 Podobno Leo oddałby wszystkie rekordy itd., żeby zdobyć MŚ. On chyba wtedy żartował :D Nie było tego widać.

2

@tombard Pewno jesteś fanboyem Leo. Dlatego boli cię, że ktoś może krytycznie wypowiadać się o twoim boskim Leo.

konto usunięte

2

@tusa85 Ty za to widzę jesteś fanboyem głupoty.
Wystarczy przejrzeć Twoje komentarze.
Kryptomierda i koniobijca do Ronaldo.

0

@tombard Akurat Ronaldo to ja nie lubię. Delikatnie rzecz ujmując. Jeśli chodzi o Leo i Ronaldo, to dla mnie lepszym piłkarzem jest Messi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: