La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

3

I jak widać bez Messiego można pograć i stworzyć parę okazji. Wyrównany mecz, ale to Argentyna prowadzi grę - Chorwaci raczej cofnieci. Mandzukic miał setkę, Enzo miał 500setke. Argentyna ma jeden plus - ma na ławce kilku graczy którzy mogą coś ruszyc. Hiquain, Di Maria czy Pavon albo Dybala jak w końcu dostanie szansę. Nie taka tragiczna ta reprezentacja jak się mówi - jakby wywalić ten 'strach' przy pressingu rywala i jakby byli bardziej 'zwarci' w obronie to mogą coś pograć. Szczególnie, że Sampaoli się upiera ciągle, że jest w połowie drogi do wprowadzenia 'swojej' gry w tej drużynie - a każdy pamięta Chile czy Seville tego gościa. Mega skuteczny pressing, agresywność i 4-5 szybkich podań zamienianie na bramkę.

0

@Kubix93 Enzo to nawet litra miał;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?