- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1069 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1069 Culés
0
Kurde najpierw tentation zastrzelony, a teraz Jimmy Wopo, czyżby Sentino przeprowadził się do Ameryki? Kto wie
8
@Socjopata Oczyszczają świat z brudu
2
@Socjopata 20 lat, 21 drugi. Tak bywa jak się wchodzi w jakieś układy gangów czy mafii. Po co? Stevie Wonder i inni artyści jakoś żyją długo, nie sądzę, żeby to był przypadek.
0
@puyol_presidend5 Akurat XXXtentation ostatnio większych konfliktów nie miał, a Jimmy akurat miał porachunki z jakimś gangiem, taka cena bycia raperem w Ameryce
0
@Socjopata Nie znam ani jednego z tych pseudonimów które napisałes, trochę jestem chyba do tyłu z popkulturą xD
1
@regatta52 XXXtentation był uważany za ogromny talent, sam J Cole go propsował i całe środowisko, baba chciała go wrobić w jakąś ciąże dostała w łeb i od razu zrobili z niego bestie nie wiedząc jak było naprawdę. Z tego co czytałem i czytam to ludzie z którymi miał styczność mieli o nim dobre zdanie, zresztą gość się nie zaćpał jak zwierze tylko po prostu był w złym miejscu o złym czasie. Tylko w Polsce słuchacze rodzynów potrafią pisać, że był słaby.
Warto zobaczyć co The Game na ten temat napisał