La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1472 Culés

konto usunięte

1

Myślałem ,że Peru wczoraj było Szybkie ,ale to co wyprawia Meksyk to się w pale nie mieści .,ale oni mają Speeda :O

Szacun i oby w 2 połowie wsadzili jeszcze coś.

btw .Nie mam pojecia czemu Kimmich po swojej stronie biega sam .Gdzie jest jakiś pomocnik? czy tam ktoś ma grać z nim? przecież to jakiś sabotaż trenera.

0

@MarioVeB! Mistrzowie kontratakow, a ten Lozano to naprawdę dzik jest, ma potencjał na wielkie granuem

konto usunięte

0

@MarioVeB! no co jak co, ale Meksyk ofensywę to ma jedną z lepszych.

Vela świetnie utrzymujący się przy piłce i szybkie skrzydła. Lozano co porobił przy bramce to miazga.
i Hernandez. Tylko ile takich sprintów jeszcze dadzą radę wykonać?

Tylko skuteczność i zdecydowanie poprawić. Poza tym nic nie zmieniać na drugą połowę i jazda!

konto usunięte

0

@D10SLEO Ale trzeba przyznać tez, ze Niemcy jednak zle są ustawieni i wolno wracają, nawet mimo szybkości Meksyku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?