La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

0

Czy to prawda, że OLEDy tak się wypalają? Gościu w Media Markt stwierdził, że telewizory z OLED nadają się tylko do oglądania filmów, bo ktoś chciał zwrócić im telewizor po trzech dniach, bo interfejs fify mu się wypalił.

0

@fcbarcafan19 Słyszałem, że to bullshit, ale pewnie zależy od modelu i firmy

0

@fcbarcafan19 W telefonach samsunga tak samo jest wypala ci się po kilku miesiącach ta górna "belka", w moim przypadku ( galaxy S4) wypaliło mi sie to okno Youtube, wtedy udało się wymienić. W tego typu matrycach długie wyświetlanie jakiegoś elementu powoduje że on ci zostaje, nie da się tego naprawić trzeba całą matrycę wymienić. Jeśli u Ciebie telewizor często działa po 12h na dobę to warto było by się zastanowić ale z drugiej strony jakość tego obrazu jest świetna. Coś za coś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?