La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 851 Culés

konto usunięte

0

Wyjeżdżam w sobotę 11 z Kielc do Barcelony
Zdążę na 20 na mecz Polaków i jak myślicie czy w hotelu puszcza hiszpańsko języczną reprezentację?
Jadę samochodem

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Denver Planujesz noclegi po drodze?
https://www.google.pl/maps/dir/Kielce/Barcelona,+Hiszpania/@46.4092479,6.9129554,6z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x47178818af891105:0x5025d8b8c0cdcdf3!2m2!1d20.6285676!2d50.8660773!1m5!1m1!1s0x12a49816718e30e5:0x44b0fb3d4f47660a!2m2!1d2.1734035!2d41.3850639

1

@JimMorrisonFCB Mam plan tak się kiedyś przejechać tylko niżej, przez Szwajcarię, z kilkoma noclegami po drodze :D Mam nadzieję, że tego dożyję :D

1

@Bykunn Od kilku lat co roku robią trochę krótszą trasę w góry do Francji, tyle że autokarem - widoki przednie :)

1

@JimMorrisonFCB Ja już tak kiedyś byłem właśnie w Barcelonie autokarem, ale dawno, no i chciałem pokazać narzeczonej te piękne miejsca ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?