La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1729 Culés

0

Śmiać mi się chce z niektórych użytkowników co tak przeżywali tą szobkę .. Nawet jeden założył sobie konto z jego nickiem i robi furorę na LR no ale coś nie wyszło o Franuz zostaje w Madrycie.. Tak jak pisałem, trzeba poczekać do oficjalki, doniesienia doniesieniami i macie teraz swoje tiery srery .. Fajnie, że szobka się skończyła ale widząc niektóre nicki na LR będę miał beke z tych osób .. Wracając do Antka to ładnie to rozegrał, ani My ani Atletico nie wiedziało co ostatecznie zdecyduje.. Osiągnął swój cen czyli melony .. Nawet się ciesze ze zostaje w Madrycie.. Boje się, żebyśmy teraz nie kupili jakiegoś niepotrzebnego piłkarza [przychodzi mi Di Maria do głowy] za grube miliony bo Bartek bd chciał zrobić wielki transfer.

2

@VamosGirl jedno pytanie, co to szobka xd?

0

@VamosGirl Ale to jest 19latek ledwo co po maturze, daj mu spokój :(

0

@Bykunn Ta I jeszcze wrzuca namiary do swojego konta prywatnego na fb I wszystkie dane tam sa jak na tacy no soryy..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?