La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

16

Powiem szczerze, że śmiechłem z tego nagrania Antka. Facet robi Big Brothera z tej decyzji. Jedno trzeba mu przyznać. Pieniądze potrafi zarobić. Cieszynka z gry za którą dostał podobno kopę siana, a teraz to. Ale sytuacja naprawdę bekowa. :D Albo niech jeszcze zrobi nagranie z "pomidorem" Umtitiego.

0

@Eto'o9 R10 Serio producenci fortnite mu za to płacili?

1

@vivera986 podobno to.

0

@Eto'o9 R10 Troche nie na temat, ale czy to prawda, ze pilkarze nie chca widziec Segury w szatni?

6

@Rewolucja123 INP dawno informowało mnie tylko o tym, że relacje między nim a piłkarzami nie istnieją, ponieważ zawodnicy nie są zadowoleni z jego pracy. Mimo, że dziś dostałem informacje to akurat o tym nie było ani słowa, ale i nie pytałem też akurat o tego sabotażystę

0

@Eto'o9 R10 Chcialem sie poprostu upewnic, czy to prawda. Dzieki za info.

0

@Eto'o9 R10 Czym lub kim jest to INP? Od czego to skrót? Innowierna Niepodległa Polska?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?